سبد خرید

نمایش همه 4 نتیجه

0 out of 5

کتاب ایدئولوژی های مدرن سیاسی (نسخه الکترونیکی)

رایگان
ایدئولوژی های مدرن سیاسی نوشته اندرو وینسنت بوده که در آن نویسنده تلاش بر این دارد که بزرگترین ایدئولوژهای سیاسی معاصر را برای دانشجویان رشته‌های علوم سیاسی شرح دهد . او فصل اول کتاب را با مفهوم ایدئولوژی شروع می‌کند , سپس .....
0 out of 5

کتاب سال بلوا

28,000 تومان
کتاب سال بلوا درباره خاطرات نوشافرین دختر سرهنگ نیلوفری است. سرهنگی که برای پیمودن پله های ترقی به سنگسر (مکانی که داستان کتاب در آن اتفاق می افتد) آمده است و برآن است تا آینده ای باشکوه برای دخترش رقم بزند اما نوشا عاشق کوزه گری غریب می شود و تمام وجودش را تقدیم او می کند، با این حال تقدیر، تصمیم دیگری...
پیشنهاد شگفت انگیز
0 out of 5

کتاب عشق سال های وبا

37,000 تومان 31,900 تومان
کتاب عشق سال های وبا، در مورد یک عشق قدیمی بین یک دختر و پسر، و زنده شدن دوباره آن بین آن ها، در زمان پیری و پس از مرگ شوهر دختر می باشد. در این داستان زیبا، فرود و فرازهای عشق، در برهه های متفاوت از زندگی، به خوبی نشان داده شده است.
ویژه پیشنهاد شگفت انگیز
0 out of 5

کتاب ملت عشق اثر الیف شافاک

38,000 تومان 33,000 تومان
کتاب ملت عشق نوشته الیف شافاک نویسنده ی بنام ترکیه ای ست در سال 2010 به زبان های انگلیسی و ترکی انتشار پیدا کرد و بیشتر این داستان در مورد حال و احوال و ارتباطات شمس و مولوی است.
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.
Take 20% OFF
Your first purchase
Shop Now