سبد خرید

نمایش همه 4 نتیجه

0 out of 5

کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد

رایگان
کتاب «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد» از آثار آنا گاوالدا نویسنده فرانسوی است که  دوازده داستان کوتاه است. داستان‌هایی که به زبان ساده به نگارش رسیده اند برای هر کسی قابل فهم ودرک هستند.داستانهای این کتاب هم خارق‌العاده‌اند، هم آزار دهنده و در عین حال ناراحت کننده، جذاب و تا اندازه‌ای عجیب و غیر معمول.
0 out of 5

کتاب گریز دلپذیر (نسخه الکترونیکی)

رایگان
گریز دلپذیر رمانی کوتاه یا به عبارتی داستانی بلند است به قلم آنا گاوالدا است که درباره‌ی چهار خواهر و برادر است که به مدت چند ساعت، به جهان کودکی خود، گریزی می‌زنند.
0 out of 5

کتاب من او را دوست داشتم (نسخه الکترونیکی)

رایگان
آنا گاوالدا رمان‌نویس قرن بیستم میلادی اهل فرانسه است که آثار زیادی مانند گریز دلپذیر، دوست داشتم کسی جایی متظرم باشد و ... تاکنون از او به فارسی برگردانده شده است. یک از رمان های مشهور این نویسنده فرانسوی "من او را دوست داشتم" می باشد که توسط الهام دارچینیان به فارسی ترجمه شده است.
پیشنهاد شگفت انگیز کتاب الکترونیکی
0 out of 5

کتاب وقتی نیچه گریست (نسخه الکترونیکی)

27,000 تومان 23,000 تومان
وقتی نیچه گریست یکی از مشهور ترین رمان‌ های روان‌شناختیِ اروین د. یالوم است که در سال ۱۹۹۲ به زبان انگلیسی نگاشته  شد . اروین د. یالوم روان‌پزشکِ اگزیستانسیالیست ، استاد بازنشسته‌ی روان‌پزشکی در دانشگاه استنفورد و نویسنده‌ی بسیاری از معروف ترین رمان‌های روان‌شناختی است . این رمان دیدار تخیلی فریدریش نیچه ، فیلسوف آلمانی ، و یوزف برویر ،...
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.
Take 20% OFF
Your first purchase
Shop Now